KEÇİÖREN DAVUL ZURNA KİRALAMA

Kategori: HİZMETLERİMİZ | 0

Keçiören Davul Zurna Kiralama, her türlü nişan, düğün, kına gecesi, asker uğurlama sünnet, gelin çıkarma gibi eğlencelerinizde hizmetinizde. Davul zurna ekibi olarak, insanların en mutlu günlerinde onların yanında olmaktan, mutluluklarına ortak olmaktan ve onları eğlendirmekten mutluluk duyuyoruz. Bizce bir işte başarılı olmanın en büyük kuralı yaptığı işi severek ve isteyerek yapmasıdır. Yapmaktan olduğumuz işten gurur ve onur duyuyoruz.

Ankara Davul Zurna en uygun fiyatlar doğrultusunda, istenilen saatte en kaliteli şekilde hizmet sunmaktayız. Verdiğimi tüm hizmetleri, kendimizi sizlerin yerine koyarak veriyoruz. En mutlu olduğu kadar, en yorucu ve en stresli odluğunuz günde telaşınızı anlıyoruz. Düzenlemiş olduğunuz organizasyonlarda, davul zurna ekibimiz sizleri mahcup etmez randevu vermiş olduğunuz gün, saat içerisinde istenilen mekanda olur. Düzenlemiş olduğunuz bu özel ve anlamlı günlerde edinmiş olduğunuz masrafların üzerine birde biz eklenip sizleri dara sokmayız. Fiyatta ne anlaşıldıysa fazlasını istemez, eğlence sırasında bahşiş istemeyiz. En kaliteli şekilde hizmet vermeye çalışır sizleri eşinize, dostunuza, yakınlarınıza mahcup etmeyiz.

Tecrübeli ve uzun yıllar boyu bu mesleği yapan bizlerle beraber olan, daha öncesin de aile büyükleri (babaları, dedeleri) bu mesleği yapmış olan ekibimiz, geleneklerini devam ettirmekte ve Türkiye’nin tüm namelerini çalmaktadır. Bizler ‘Geleneğimiz olan davul zurna bizlere emanettir.’ Bilinci ile işimizi severek yapıyor ve saygı duyuyoruz. Ankara Davul Zurna Kiralama olarak Keçiören ilçemizde ki her türlü düzenlenmiş olan organizasyona katılmak, sizlere eşlik eden eşinize, dostunuza ve yakınlarınıza hoş vakit geçirmesini sağlamak ve eğlendirmek isteriz.

Keçiören Davul Zurna Kiralama ekibi olarak, Keçiören ilçesinde düzenlemiş olduğunuz her çeşit organizasyonda hizmet vermekteyiz.

Keçiören Davul Zurna Kiralama
Keçiören Davul Zurna Kiralama
Takip Et burak:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir