ERYAMAN DAVUL ZURNA KİRALAMA

Kategori: HİZMETLERİMİZ | 0

Eryaman Ankara Davul Zurna Kiralama

Eryaman Davul Zurna Kiralama olarak, mesleğimizi seviyoruz, işimizi severek yapıyoruz. Davul zurna çalıp insanların en mutlu günlerinde yanlarında olmaktan, onları eğlendirmekten onur duyuyoruz. Bizce bir işte başarılı olmanın en büyük şartı işini severek ve isteyerek yapmaktır. Sağlığımız, sıhhatimiz ne zamana kadar bu mesleği yapmamıza imkan verecekse, o zamana kadar bu mesleği yapmaya devam edeceğiz.

Geleneğimiz olan davul zurna, dedemizden, babamızdan, büyüklerimizden bizlere emanettir. Bu bilinç ile işimizi yapıyor ve işimize büyük saygı duyuyoruz. Ankara Davul Zurna Kiralama olarak Eryaman bölgesinde ki her nişan düğün, sünnet düğünü, düğün, kına gecesi, asker uğurlama, gelin çıkarma, kokteyl, firma açılışı, piknik, etkinlikler, eğlenceler vb. daha birçok özel gününüzde konuklarınızı eğlendirmek ve hoş vakit geçirmelerini sağlamaktır işimiz. Tecrübeli ve uzun yıllar boyunca bu mesleğin içerisinde olan, daha önce aile büyükleri bu mesleği yapmış olan ekibimiz, Türkiye’nin bütün yörelerinin namelerine çalmaya hazırdır.

En uygun fiyatlar ile en kaliteli şekil de, zaman da sıkıntı olmadan hizmet vermekteyiz. Kendimizi sizlerin yerine koyarak çalışıyoruz, bu özel günlerde edindiğiniz masraflara birde biz eklenip de sizleri dara sokmayı istemez, baya telaşlı olan günlerinizde geç kalıp sizleri daha fazla strese sokmaz, gelindiği zaman en kaliteli şekilde hizmet veririz. Yorucu ve stres ayrıca en mutlu olduğunuz günde hem sizlerin hem de yakınlarınızın eğlenmesi için çalışıyoruz.

Düzenlediğiniz her çeşit eğlenceye dahil olmak isteriz. Yöresel kıyafetlerimiz ile hizmette sınır tanımıyoruz. Hangi yöreye ait olsun isterseniz o yöreye ait şarkılarımız ve kıyafetlerimizi hazırlayıp o gün içerisin de emrinize amadeyiz. Hayatınızda bir defa yaşayacağınız özel günlerinizin, özel ve güzel geçmesi artık zor değil. Unutulmayacak, seneler sonra bile çocuklarınıza, torunlarınıza anlatacağınız bu günün en önemli detaylarından biri de müzik. Bu özel günlerinize konuk olan, aileniz, akrabalarınız, yakınlarınız, sevdikleriniz, eşiniz, dostunuz mutlu olmalı, eğlenmeli ki sizler de o gün içerisinde stresten uzak durun, enerjiniz yüksek olsun.

Eryaman Davul Zurna Kiralama ekibi olarak, Eryaman ilçesinde her çeşit düzenlemeye hizmet vermekteyiz.

 

Takip Et burak:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir