DİKMEN DAVUL ZURNA KİRALAMA

Kategori: HİZMETLERİMİZ | 2

Dikmen Ankara Davul Zurna Kiralama

Dikmen Ankara Davul Zurna Kiralama ekibi olarak, Dikmen’de gerçekleştirdiğiniz bütün organizasyonlarınız da ve özel günleriniz de sizlerle beraber olmayı isteriz. Düğün, kına gecesi, asker uğurlama, düğün öncesi bayrak kaldırma, nişan, gelin çıkarma, ortaokul lise üniversite mezuniyet törenleri gibi özel günleriniz dışında yapacağınız piknik, miting, kokteyl, firma açılışları, iş yeri açılışı gibi günlerinizde de hizmet vermekteyiz.

Her çeşit düzenlemede bizlere ulaşabilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 30 yılı aşkındır bu işin içerisinde olan çalgıcılarımız, sizlere kafanıza takılan veya yapmalarını istediğiniz her şeyde yardımcı olabilecek tecrübe ve bilgiye sahiptir. Dikmen Davul Zurna Kiralama fiyatlarımız ise kaç davul zurna kiralamak istediğinize göre değişiklik göstermektedir. En uygun fiyatlar doğrultusunda, en kaliteli şekilde, zamanda nasıl anlaşıldıysa sıkıntı olmadan hizmet vermekteyiz. Kendimizi sizlerin yerine koyarak, kendimizden çok sizleri düşünerek hizmet veriyoruz. Sizler için o günün ne kadar önemli ve masraflı bir gün olduğunu bildiğimiz için fiyatları en uygun fiyatlar haline getirdik. Davulsuz zurnasız, eğlence olmayacağını ve o günün stersini de bildiğimiz için zamanı tamı tamına ayarlıyoruz. O gün davet ettiğiniz konuklarınıza mahcup olmamak ve her şeyin dört dörtlük olmasını istediğinizi bildiğimiz için de en kaliteli şekillerde hizmet vermekteyiz.

Kısacası o gün sizler için ne kadar önemliyse, bizler için de o kadar önemli. İşimizi yaparken en ince ayrıntısına kadar düşünür, detaylarına kadar dikkat eder ve dört dörtlük bir hizmet vermeye çalışırız. Mesleğimiz bizlere büyüklerimizden kaldı ve geleneğimiz olan davul zurna, dedemizden, babamızdan, bizlere emanettir. Bu bilinç ile işimizi yapıyor ve işimize büyük saygı duyuyoruz. İnsanları mutlu etmek, eğlendirmek bizleri de mutlu ediyor. Durum böyle olunca da işimize olan aşkımız gün geçtikçe artıyor.

Dikmen Davul Zurna Kiralama ile ilgili kafanıza takılan her çeşit soruya bize sorabilir yeterli ilgiyi ve sorularınızın cevabını alabileceğinize emin olabilirsiniz. Ailenizin içerisine kadar girecek olan davul zurna ekibini araştırarak seçmelisiniz. Dikmen Davul Zurna Kiralama ekibi olarak yüksek ahlaklı işine olan bağlılığı ve dürüstlüğü ile dikkat çekmektedir.

Takip Et burak:

Son yazıları

2 Responses

  1. Sedat yilmaz

    Talat bey geçen haftadaki düğünümüzu seslendirdiği için çok teşekkür ederiz gerçekten her yöreye ayak uyduruyorsunuz çok memnun kaldik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir