ÇAYYOLU DAVUL ZURNA KİRALAMA

Kategori: HİZMETLERİMİZ | 0

Ankara Çayyolu Davul Zurna Kiralama

Çayyolu Ankara Davul Zurna Kiralama olarak, mesleğimizi seviyoruz, işimizi severek yapıyoruz. Davul zurna çalıp insanların en mutlu günlerinde yanlarında olmaktan, onları eğlendirmekten onur duyuyoruz. Bizce bir işte başarılı olmanın en büyük şartı işini severek ve isteyerek yapmaktır. Sağlığımız, sıhhatimiz ne zamana kadar bu mesleği yapmamıza imkan verecekse, o zamana kadar bu mesleği yapmaya devam edeceğiz.

Çayyolu’nda düzenleyeceğiniz bütün organizasyonlarınız da yer almak sizlere hizmet vermek isteriz. 30 yılı aşkındır bu işin içerisindeyiz düğün organizasyonlarından tutun mezuniyet törenlerine kadar hizmet vermekte olup, bugüne kadar 100lerce organizasyonda hizmet vermiş bulunmaktayız. Profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Düğün, asker kınası, asker gecesi, kına gecesi, nişan, ortaokul lise üniversite sonu mezuniyet törenleri, gelin çıkarma, asker uğurlama, kokteyl, miting gibi daha birçok düzenlenen organizasyonlar da hizmet vermekteyiz. 30 yılı aşkın bir süredir Çayyolu Davul Zurna Kiralama Ekibi sizinle beraber. Bu güne kadar asker uğurlamadan gelin çıkartmaya kadar yüzlerce düzenlenen programa katıldık. Düzenlenen her programda eğlendirdiğimiz, mutluluklarına şahit olduğumuz insanlar bizim için gurur kaynağıdır. Şimdi müthiş kampanyalar ile 2 davul + 1 zurna, 1 davul + 1 zurna olarak ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Her çeşit havaya hakim, her yörenin müziğini çalabilen ekibimiz ile sizin hizmetinizdeyiz. Yöresel kıyafetlerimiz ile hangi yöreyi isterseniz o yöreye ait müzikler ile çalmaya, sizleri eğlendirmeye hazırız.

Çayyolu Davul Zurna Kiralama ekibi olarak, sizler hangi yöreye ait olsun isterseniz o yöreye ait kıyafetlerimiz ve şarkılarımız ile tüm gün eğlenebilir, mutlu olabilirsiniz bizimle. Değer verdiğiniz insanlar, yakınlarınız ve aileniz ile düzenlediğiniz her organizasyon, düğün, nişan, asker gecesi, gelin çıkarma gibi eğlenceleri düzenlemek artık çok basit. Çayyolu Davul Zurna Kiralama ekibi sizleri bu özel ve anlamalı günlerinizde yalnız bırakmıyor. Sizlerin mutluluğu için çalışıyoruz, insanları eğlendirmek, yüzlerini güldürmek bizleri de mutlu ediyor.

Hayatınız da bir defa yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesini sizlerde istiyorsanız bizlere ulaşmanız ve detaylı bilgi almak, kampanyalarımızdan yararlanmak fiyat öğrenmek için bizi aramanız yeterli olacaktır.

 

 

 

Takip Et burak:

Son yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir