Ankara Sünnet Düğünü Davul Zurna Kiralama

Ankara davul zurna ekibi sünnet düğünlerinizde, eğlencenize, mutluluğunuza, sevincinize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibidir. Ankara Sünnet Düğünü ve diğer organizasyonlarınızın en güzel şekiller de olmasını istiyorsanız, ekibimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Sünnet Düğününüz varsa ve kaliteli, güvenilir bir ekip ile beraber çalışmak istiyorsanız bizleri aramanız yeterli olacaktır. Güzel anılar biriktireceğiniz, hayatınız da bir defa yaşayacağınız ve seneler sonrasın da çocuklarınıza, torunlarınıza anlatacağınız, izleteceğiniz bu özel günü hatırladıkça mutlu olmanız için hizmet veriyoruz. Sünnet Düğününüz, çocuğunuzun asla unutmayacağı o özel günün dört dörtlük geçmesini herkes ister ve bunun için uğraşır, yorulur, çaba gösterir.

Sünnet düğünlerin de genelde mevlüt okutulur. Ve bir çok aile sünnet düğününden bir gün önce mevlüt okutup yemek dağıtmakta ve ardından sonraki gün ise bir mekan tutarak eğlenceli bir sünnet düğünü yapmaktadır. Sazlı sözlü eğlence olarak da olan sünnet düğünlerin de daha çok davul zurna tercih edilmektedir. Salonun içerisine konvoy eşliğinde girilir. Sünnet arabası sünnete uygun bir şekilde “Maşallah Azıcık Ucundan” gibi etiketler ile süslenir. Oğlunuzun davullu zurnalı ilk düğünü sünnet düğünü olsun. Sünnet düğünlerinin önemi bir çok aile için artmıştır. Aileler kamera çekiminden, sünnet albümüne kadar her detayı düşünmektedir sünnet düğünleri bu şekilde incelikle organize edilmekte olup, davul zurna eşliğinde oyunlar oynanmaktadır. Çocuğunuzun ilk davullu zurnalı olacak düğünü asla unutulmayacak şekilde organize edilmeli.

Ekibimiz düğün, kına gecesi, nişan, asker uğurlama, gelin çıkarma, sünnet dışında daha birçok düzenlenen organizasyonlarda hizmet vermiştir. Başta bu organizasyonlar olmak üzere bizlere düzenlediğiniz, düzenleyeceğiniz her organizasyon da ulaşabilirsiniz. Ankara’nın her yerinde düzenlenen her çeşit organizasyonda hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatlar doğrultusun da en kalite şekilde anlaşılan tarih ve zamanı aşmadan hizmet vermekteyiz. Randevularımıza ne olursa olsun asla ihanet etmez, sizleri özel ve önemli günlerinizde yarı yolda bırakıp mahcup etmeyiz. Bu tarz sizler için özel ve önemli olan günleriniz için güvenilir ve kaliteli birde uygun fiyata bir davul zurna ekibi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

 

0539 949 09 23