Ankara Nişan Davul Zurna Kiralama

Nişanlarınız da, eğlencenize, mutluluğunuza, sevincinize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibidir. Nişan ve diğer organizasyonlarınızın en güzel şekiller de olmasını istiyorsanız, ekibimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Nişanınız varsa ve kaliteli, güvenilir bir ekip ile beraber çalışmak istiyorsanız bizleri aramanız yeterli olacaktır. Güzel anılar biriktireceğiniz, hayatınız da bir defa yaşayacağınız ve seneler sonrasın da çocuklarınıza, torunlarınıza anlatacağınız, izleteceğiniz bu özel günü hatırladıkça mutlu olmanız için hizmet veriyoruz. Nişanınız, eşiniz ile hayatınızı birleştireceğiniz o özel günün dört dörtlük geçmesini herkes ister ve bunun için uğraşır, çaba gösterir.

Ankara davul zurna ile geleneklerimizden yine bir kültürümüz olan nişan da çalgılı çengili olur. Davul ve zurna ile birleşen nişan törenlerimiz, başından sonuna kadar eğlenerek geçer. Nişan da erkek tarafı kıza bilezik takar. Takılacak bileziğin sayısı ise aileler arasın da verilen karara ve ailelerin durumuna göre değişiklik gösterir. Nişan sözden sonra ki kınadan önceki aşamadır. Kızın nişan bohçası nişandan önce, erkeğin nişan bohçası ise nişandan sonra götürülür. Kızın nişan kurdelesini dayı, amca gibi bir büyüğü keser. Kızın alyansını erkek, erkeğin alyansını da kız alır. Bu durum bütün yörelerde aynı olmaktadır. Bir çok yörede de kız nişan alışverişine çıkartılır. Bazı yörelerde ise kız hem nişan alışverişine hem de düğün alışverişine çıkartılır. Günümüz de artık sözler de tektaş yüzük takılırken nişanda alyans yüzükler takılır.

Ekibimiz düğün, kına gecesi, nişan, asker uğurlama, gelin çıkarma, sünnet dışında daha birçok düzenlenen organizasyonlarda hizmet vermiştir. Başta bu organizasyonlar olmak üzere bizlere düzenlediğiniz, düzenleyeceğiniz her organizasyon da ulaşabilirsiniz. Ankara’nın her yerinde düzenlenen her çeşit organizasyonda hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatlar doğrultusun da en kalite şekilde anlaşılan tarih ve zamanı aşmadan hizmet vermekteyiz. Randevularımıza ne olursa olsun asla ihanet etmez, sizleri özel ve önemli günlerinizde yarı yolda bırakıp mahcup etmeyiz. Bu tarz sizler için özel ve önemli olan günleriniz için güvenilir ve kaliteli birde uygun fiyata bir davul zurna ekibi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

0539 949 09 23

Ankara Davul Zurna
Ankara Davul Zurna