Ankara Gelin Çıkarma Davul Zurna Kiralama

Ankara gelin çıkartma, eğlencenize, mutluluğunuza, sevincinize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibidir. Ankara gelin çıkartma ve diğer organizasyonlarınızın en güzel şekiller de olmasını istiyorsanız, ekibimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Ankara gelin çıkartma merasiminiz varsa ve kaliteli, güvenilir bir ekip ile beraber çalışmak istiyorsanız bizleri aramanız yeterli olacaktır. Güzel anılar biriktireceğiniz, hayatınız da bir defa yaşayacağınız ve seneler sonrasın da çocuklarınıza, torunlarınıza anlatacağınız, izleteceğiniz bu özel günü hatırladıkça mutlu olmanız için hizmet veriyoruz. Gelin çıkarma merasiminiz, eşiniz ile hayatınızı birleştireceğiniz o özel günün dört dörtlük geçmesini herkes ister ve bunun için uğraşır, çaba gösterir.

Gelin çıkarma, düğünden önce yapılacak son iştir. Gelin beraber doğduğu, büyüdüğü her şeyi ailesi ile beraber yaşadığı evden ilk defa çıkmaktadır. Evden temelli olarak çıkacak olan gelini davul zurna eşliğin de çıkarılmalıdır. Gelin, gelinliğini giymiş ve hazır bir şekilde evinde bekler. Ankara davul zurna eşliğinde arabalar ile konvoy halinde, damat ve damadın ailesi gelini evinden almaya gelir. Gelinin ailesi ile beraber yaşadığı kapının önünde davul ve zurna sesleri kesilmez. Gelin aşağıya indiği zaman kapının önünde gelin ve damat biraz oyun oynar ve ardından arabalarına geçerek düğün salonuna doğru yol alırlar.

Gelin çıkarma da davul zurna oldukça önemlidir, hatta davulsuz zurnasız gelin evinden almaya gidilmez. Bu da bizim uzun yıllardır var olan bir geleneğimizdir.

Ekibimiz düğün, kına gecesi, nişan, asker uğurlama, gelin çıkarma, sünnet dışında daha birçok düzenlenen organizasyonlarda hizmet vermiştir. Başta bu organizasyonlar olmak üzere bizlere düzenlediğiniz, düzenleyeceğiniz her organizasyon da ulaşabilirsiniz. Ankara’nın her yerinde düzenlenen her çeşit organizasyonda hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatlar doğrultusun da en kalite şekilde anlaşılan tarih ve zamanı aşmadan hizmet vermekteyiz. Randevularımıza ne olursa olsun asla ihanet etmez, sizleri özel ve önemli günlerinizde yarı yolda bırakıp mahcup etmeyiz. Bu tarz sizler için özel ve önemli olan günleriniz için güvenilir ve kaliteli birde uygun fiyata bir davul zurna ekibi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

 

0539 949 09 23

Ankara Davul Zurna
Ankara Davul Zurna