ANKARA DAVUL ZURNA

Kategori: HİZMETLERİMİZ | 0

ANKARA DAVUL ZURNA

Ankara Davul Zurna denilince akıllara her zaman bizim firmamız gelmektedir. İşine aşık müzisyenlerimiz ile oluşturduğumuz gruplar her yıl yüzlerce vatandaşımızın programlarına katılır. Ankara Davul Zurna Kiralama ile ilgili her sorununuzu çözebileceğiniz firmamız sizlere her bütçeye uygun fiyatları ile hizmet eder. Hayatınızda ki en önemli günler için bizden yardım istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle sanki kendi düğünümüz gibi işlerinize özen gösteriyor ve tarafımızdan kaynaklanan bir sorunun oluşmasına kesinlikle müsaade etmiyoruz.

ANKARA DAVUL ZURNA KİRALAMA

Ankara Davul Zurna gruplarımızın her üyesi uzun ve yorucu bir eğitimin sonunda bizimle çalışmaya hak kazanır. Eğitmenlerimiz ve insan kaynakları sorumlularımız müzisyenlerimizin sadece çalgıda ki kabiliyetlerine bakmaz. İkili ilişkilerinde başarılı olan bir aday bizim öncelikli tercihimizdir. Çalışan müzisyenlerimizin yüksek iş ahlakına sahip kişilerden oluşmasına özellikle dikkat ederiz. Firmamıza yakışır davranışlar sergilemesi, alanda düğün sahibine yada misafirlere hiç bir konuda sorun çıkartmaması bizim için çok önemlidir. Sonuçta programlara katılım gerçekleştiren her ekip vatandaş nazarında firmamızı temsil etmektedir. Daha iş başvurusu aşamasında kendilerine şirket kalite politikaları harfiyen anlatılır. Çalışanlarımız rahatsız edercesine kişilerden bahşiş toplamamaları konusunda uyarılır. Sakal traşlarına dikkat edeceklerine ve her işte yöresel kıyafet giyeceklerine dair söz alınır.

Ankara Davul Zurna ekipleri bütün şartlara uyuyorsa kendileri ve firmamız arasında bir sözleşme imzalanır. Bu sayede şahısların hiç biri kendilerine koyulan kuralların dışına çıkamaz. Ancak biz her şeyden önce imzaya bağlı kalmaksızın gönülden isteklerimizi gerçekleştirebilecek kişileri tercih ederiz. Bu şekilde kalitemizi en üst düzeyde tutarak, hizmet çıtasını sürekli yukarıya taşırız. Amacımız sadece para kazanmak değil. Aldığımız paranın son kuruşuna kadar hak ederek kazanmak birinci ilkemiz. Müşterimiz mutlu olursa biz mutlu oluruz. Bu sebeple gittiğimiz her yerde yeni rezervasyonlar yapar, alanımızın en fazla tercih edilen fşrması oluruz.

Ankara Davul Zurna ile ilgili aklınıza takılan her sorunuz için bizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz samimi bir şekilde sizlere yardımcı olmaya çalışacaktır. İsterseniz kiralamanızı son güne bırakmayarak erken kayıt indirimimizden derhal yararlanabilirsiniz. Hiç bir ön ödeme olmaksızın sadece adresinizi vererek kaydınızı hemen oluşturun. www.ankaradavulzurna.net adresini tıklayarak hakkımızda daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Takip Et burak:

Son yazıları

Bir Cevap Yazın