Ankara Asker Uğurlama Davul Zurna Kiralama

Asker Uğurlamada, eğlencenize, mutluluğunuza, sevincinize katkı sağlayacak en önemli unsurlardan biri de davul zurna çalma ekibidir. Asker Uğurlama ve diğer organizasyonlarınızın en güzel şekiller de olmasını istiyorsanız, ekibimize ulaşmanız yeterli olacaktır. Asker Uğurlamanız varsa ve kaliteli, güvenilir bir ekip ile beraber çalışmak istiyorsanız bizleri aramanız yeterli olacaktır. Güzel anılar biriktireceğiniz, hayatınız da bir defa yaşayacağınız ve seneler sonrasın da çocuklarınıza, torunlarınıza anlatacağınız, izleteceğiniz bu özel günü hatırladıkça mutlu olmanız için hizmet veriyoruz. Asker Uğurlama, oğlunuzun asla unutmayacağı o özel günün dört dörtlük geçmesini herkes ister ve bunun için uğraşır, çaba gösterir.

Bizim topraklarımız da Asker uğurlama törenleri sevincin ve hüznün bir arada yaşandığı güzide törenlerden biridir. Bu törenler de asker uğurlama şarkıları çalınır, asker uğurlama uygulamaları farklıdır. Davul ve zurna eşliğinde ilk önce askere düzenlenen kına gecesinde ardından uğurlama töreninde eğlence verilir. Askerimize uygulanan kına gecesi çalgılı çengili, davullu zurnalı, memleket türküleri, asker türküleri ile geçmektedir. Asker uğurlamaları ülkemizden başka hiç bir millette, dünyanın hiçbir yerinde olmayan bir uygulamadır. Sevinç, gurur, üzüntü, ayrılık acısı, gözyaşı, eğlence kısacası her duyguyu bir arada yaşatan bir gecedir. Askere sadece Türkiye’de kına yakılır. Sadece Türkiye’de tören verilir gecesi düzenlenir ve davullar zurnalar İstiklal Marşı eşliğinde uğurlanır. Asker konvoyu bayraklar ile süslenir. Görsel anlam da herkesin duygularını okşayan bir görüntüsü vardır.

Ekibimiz düğün, kına gecesi, nişan, asker uğurlama, gelin çıkarma, sünnet dışında daha birçok düzenlenen organizasyonlarda hizmet vermiştir. Başta bu organizasyonlar olmak üzere bizlere düzenlediğiniz, düzenleyeceğiniz her organizasyon da ulaşabilirsiniz. Ankara’nın her yerinde düzenlenen her çeşit organizasyonda hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatlar doğrultusun da en kalite şekilde anlaşılan tarih ve zamanı aşmadan hizmet vermekteyiz. Randevularımıza ne olursa olsun asla ihanet etmez, sizleri özel ve önemli günlerinizde yarı yolda bırakıp mahcup etmeyiz. Bu tarz sizler için özel ve önemli olan günleriniz için güvenilir ve kaliteli birde uygun fiyata bir ankara davul zurna ekibi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

0539 949 09 23